لوله کاروگیت (دو جداره )

آر تی جی پارسه تولید کننده لوله های دو جداره کاروگیت ، این لوله ها را جهت مصارف فاضلاب(صنعتی و شهری) زهکشی انتقال سیالات تولید و عرضه می نماید لوله های کاروگیت پلی اتیلن معمولا دارای یک لایه ی داخلی و یک لایه ی خارجی می باشد که اصطلاح به لایه ی خارجی پروفیل لوله گفته می شود. در مقابل لایه خارجی کاملا صاف بوده تا سیال بتواند با سرعت بیشتری درون لوله حرکت نماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش آر تی جی

درلوله های پلی اتیلن کاروگیت امکان تولید لایه های داخلی وخارجی بارنگ های مختلف وجوددارد.
این رنگ ها باتوجه به مستربچ اضافه شده درحین تولید که معمولا کمتر از ۳ درصد مواد اولیه را تشکیل می دهد تغییرمی کند. معمولا رنگ خارجی این لوله ها مشکی بوده که مقاومت بالاتری نسبت به UV دارند ونیازی به اضافه نمودن Anti-UV ندارند. لایه ی داخلی در لوله های سایز پایین روشن انتخاب می گردد تا درصورت وجود سوراخ یا خراش ازداخل به راحتی قابل تشخیص باشد. درکشور ما معمولا رنگ داخل زردرنگ می باشد.

لوله کاروگیت پلی اتیلن به دلیل ساختار مولکولی دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ساییدگی وخوردگی است و مناسب برای مصارف زهکشی ، فاضلاب ثقلی حاوی خاکهای اسیدی و خورنده است. لوله کاروگیت دوجداره ساخته شده از HDPE یا پلی اتیلن سنگین است و در پروژه های آبیاری،کشاورزی، تجاری و مسکونی نیز مورد استفاده قرار میگیرد. لوله کاروگیت آرتی جی پارسه مطابق تمامی استانداردهای روز دنیا و همراه با تمامی اتصالات سفارشی مطابق نیاز مشتریان تولید و عرضه می گردد.

لوله کاروگیت فاضلابی (لوله دوجداره) 30 برابر سبک تر از لوله بتنی تقویت شده است که فرآیند بارگیری، حمل و نقل و نصب را تسهیل می بخشد و هزینه های نیروی کار را کاهش میدهد. از آنجایی که لوله دوجداره از جنس پلی اتیلن سنگین تولید شده است، زمان سرویس دهی این لوله ها بیش از 100سال پیش بینی میشود. لوله دوجداره در برابر وزن ترافیکی از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است. شکل کاروگیتی سطح خارجی لوله استحکام ساختاری لوله و سطح صاف داخلی لوله حداکثر کارآیی هیدرولیکی لوله را میسر می سازد. جنس لوله و اتصالات کاروگیت  مطابق استاندارد  ASTM D3350از رزین پلی اتیلن است. لوله ها مطابق استاندارد  ASTM D3350 حداقل دارای 2% کربن بلک هستند.

ساختار لوله کاروگیت

لوله کاروگیت برای کاربرد در شبکه های بدون فشار (ثقلی) طراحی شده اند و حداکثر فشار طراحی آنها 1.5 بار می‌باشد. لوله کاروگیت با این تفکر ایجاد شده اند که در عین بالا بودن مقاومت حلقوی لوله کاروگیت (یکی از مهمترین پارامترهای طراحی در لوله مدفون و تحت بار) از وزن پایینتری نسبت به لوله پلی اتیلن تک جداره برخوردار باشند.

مشخصات فنی و کیفیت لوله دوجداره کاروگیت می‌بایستی با استاندارد DIN16961-2 مربوط به کنترل ابعاد و مقاومت حلقوی لوله و EN13476 سایر آزمون های مربوط به مشخصات کیفیت محصول مطابقت داشته باشد.

لوله کاروگیت تولید شده از پلی اتیلن، بدلیل عدم امکان نشست، فاسد شدن، نصب آسان و مقاومت دربرابر حرکت خاک و فشار، حدود نیم قرن است که مورد مصرف قرار می گیرند.

مزایای لوله کاروگیت و پلی اتیلن دو جداره

عمر طولانی

انعطاف پذیری و قابلیت تحمل خمش

وزن کمتر نسبت به انواع فولادی و چدنی وبتنی

رسوب ناپذیری، بدلیل صیقلی بودن سطح داخلی لوله

مقاوم تا دمای50 درجه سانتیگراد و نامحلول بودن در برابر تمامی حلالهای آلی

مقاوم در برابر مواد خورنده (اسیدها، نمکها و بازها) و میکرواُرگانیسم ها

مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش آفتاب به دلیل استفاده از مواد (Anti-uv)

مقاوم در برابر حمله جوندگان و میکرواُرگانیسمها، به دلیل فقدان ارزش غذایی

سهولت در نصب و اجرای سریع کارگذاری

تحمل پذیری خوب در برابر بار

حمل ونقل آسان

تحمل سرما وگرمای شدید

امکان استفاده از انواع اتصالات

خواص هیدرولیکی خوب لوله به دلیل بر خوردار بودن از سطوح داخلی صاف

مقاومت بسیار خوب در برابر سایش تحمل پذیری در برابر بار ترافیکی

کاربرد لوله کاروگیت

شبکه های جمع آوری و انتقال فاضلابهای شهری و مناطق صنعتی

شبکه های جمع آوری آبهای سطحی در شهرها ومناطق صنعتی و کشاورزی

شبکه های آبیاری و زهکشی

انتقال مایعات صنعتی اسیدها، بازها، نمکها و غیره .. بصورت ثقلی

سیلوی مواد و مایعات

قالب مستمر در پل های کوچک

مقسم آب

کاربرد بعنوان سیفون آب در جاده ها و رود خانه ها

تماس با ما

برای خرید و مشاوره محصولات همین حالا با ما تماس بگیرید

تلفن های تماس

026-32701094

026-32748284

تلفن همراه

09121249231

ایمیل و وبسایت

rothengaran@gmail.com

www.rtgparse.com