دستگاه جوش پلی اتیلن

آر تی جی با آموزش و نحوه استفاده از دستگاه های جوش گواهینامه جوشکاری به علاقه مندان و خریداران دستگاه ارائه می نماید. لوله های پلی اتیلنی که در شاخه های ۶ و ۱۲ متری تولید می شوند که مشخصا هزینه نصب اتصالات پیچی و اورینگی زیاد می باشد و استحکام پایینی دارند، دستگاه های جوش پلی اتیلن به منظور افزایش سرعت جوش و بالا بردن کیفیت در استحکام  و اطمینان استفاده می شود.

آر تی جی پارسه برای دادن استاندارد به دستگاه های جوش پلی اتیلن براساس استاندارد جوش پلی اتیلن که مراحل تولید را میگذارند و مورد تست، آزمایش و کالیبره قرار میگیرند. در کل دستگاه های جوش در سه دسته طراحی و ساخته می شوند. که با توجه به مزایا و معایبی که دارند نام گذاری شده اند در اینجا به بررسی این دستگاه ها می پردازیم.

جهت مشاهده بخش فروش دستگاه جوش پلی اتیلن به بخش آن مراجعه نمایید.

۱-    دستگاه جوش بات فيوژن (جوش لب به لب)

۲-     جوش الكتروفيوژن

۳-    اكسترودر

اما در حالت کلی به نام های زیر معرفی می شوند:

خرید دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه هیدرولیک زاویه زن پلی اتیلن سایز ۳۱۵-۹۰ ۳۵۰۰دلار

دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز۱۲۰۰-۷۱۰

دستگاه جوش پلی اتیلن ۶۳۰-۱۰۰۰

دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز۶۳۰-۳۱۵

دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز۵۰۰-۲۵۰

دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز۴۰۰-۲۰۰

دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز۳۱۵-۹۰

دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز ۲۵۰-۹۰

دستگاه هیدرولیک جوش پلی اتیلن سایز ۲۰۰-۶۳

دستگاه نیمه هیدرولیک گازی ۲۵۰

دستگاه نیمه هیدرولیک برقی ۲۵۰

دستگاه فاضلابی (رومیزی کارگاهی )۱۶۰-۵۰

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن -لوله واتصالات -فلنج جوشی منهول پلی اتیلن

لوله های پلی اتیلن تک جداره گاز رسانی و آبیاری تحت فشار تا قطر ۴۵۰ میلی متر

انواع لوله های دوجداره ، آبیاری و زهکشی ، انتقال آب و انتقال فاضلاب و آبگیر دریا تا ۲۴۰۰ میلی متر- لوله زهکش پلی اتیلن

تولید کننده انواع سپتیک دوجداره پلی اتیلن تا حجم ۵۰ متر مکعب

تولید کننده مخازن دوجداره پلی اتیلن تا حجم ۵۰ متر مکعب

انواع منهول های دوجداره پلی اتیلن

پل های دوجداره پلی اتیلنی از ۵۰۰ تا ۲۴۰۰

دستگاه فاضلابی (رومیزی کارگاهی )۱۶۰-۵۰

دستگاه جوش پلی اتیلن

دستگاه های جوش پلی اتیلن دستی گروه دیگری از دستگاه های جوش می باشند که ساختار کلی آنها به صورت زیر می باشد:

 

متعلقات دستگاه جوش دستی پلی اتیلن :

 

۱گیره های نگهدارنده جهت سایزهای مختلف از جنس آلومینیوم

۲هیتر برقی ۱۵۰۰ وات با تفلون صنعتی و ترموستات ۳۰۰ درجه

۳رنده با دریل ۶۵۰ وات

دستگاه جوش پلی اتیلن  دستی بصورت پرتابل بوده ودارای دو فک میباشد

قیمت دستگاه جوش لوله پلی اتیلن در رتن کار به چه صورت می باشد؟

 

چگونه می توانیم از خرید خود اطمینان حاصل کنیم؟

 

همانطور که می دانید خرید و فروش کالاهای صنعتی و تجاری دارای قانون می باشد که در تنظیم قرارداد مشاهده می کنید. هنگام عقد قرارداد تمامی ملاحظات از طرف طرفین به قرارداد اضافه می شود. تمام نکاتی که به قرارداد اضافه می شوند تحت قانون خرید و فروش می باشند. به طور خلاصه به شما خریداران این اطمینان داده می شود که جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد شرکت تولیدی صنعتی رتن کار به طور تضمینی با ارائه قرارداد به نگرانی شما پایان داده است.

 

آیا شرکت رتن کار می تواند اجرا و اتصال دستگاه جوش خریداری شده را بر عهده گیرد؟

 

شرکت رتن کار ضمن اطمینان از کیفیت انجام کار، دوره های آموزشی با ارائه مدرک گواهینامه توانایی استفاده از نحوه استفاده دستگاه جوش، به کیفیت کار خود افزوده است. هم چنین با قید تمام ملاحظات و نکات در قراردادنامه این اطمینان خاطر را به شما می دهد که دیگر نگرانی در باب اجرا و اتصال دستگاه های جوش نخواهید داشت. از خرید با ما می توانید دیگر به دغدغه های خود پایان دهید.

 

برخی از دستگاه های رتن کار برای فروش :

 

دستگاه جوش الکترو فیوژن

 

دستگاه جوش لوله پلی اتیلن لب به لب

برخی از لینک های مرتبط در این سایت:

اجرای لوله کشی پلی اتیلن

فروش دستگاه جوش پلی اتیلن

لیست قیمت اتصالات پلی اتیلن

جهت اطلاع از لیست قیمت دستگاه جوش پلی اتیلن به سایت رتن کار مراجعه نمایید.

جهت تماس با ما تنها کلیک کنید.

آر تی جی ماشینهای جوش پلی اتیلن تا قطر2400م م قابلیت جوشکاری تا فشار 32 اتمسفر با آخرین تکنولوژی روز دنیا با کاربری تمام هیدرولیک و PLC و CNC،جوشکاری به روش لب به لب یا صفحه داغ (BUTT FUSION) در صورت درست وصحیح انجام شدن یکی از بهترین جوش های اتصالات ولوله های پلی اتیلن میباشد .از این جوشکاری برای لوله واتصالات که از نظر نوع جنس وضخامت برابر ویکسان باشند مورد استفاده قرار میگیرد.از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب،آبرسانی ،وآتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده میشود.

باتوجه به اینكه لوله های پلی اتیلن در شاخه های 6 و 12 متری تولید می شوند و هزینه نصب اتصالات پیچی و اورنگی بالا می باشد، دستگاه های جوش پلی اتیلن بمنظور سرعت در كار و بالابری كیفیت نصب لوله و اتصالات طراحی و ساخته شده است. دستگاه های جوش پلی اتیلن براساس استاندارد DVS2201 و ISO12176-1 تولید می شوند.شرکت روتنگران پارسه با سابقه چند ساله در زمینه تولید محصولات پلیاتیلن افتخار دارد تا دستگاههای جوش(ماشین جوش)با قابلیت جوشکاری لب به لب (Butt fusion) با طراحی و قابلیتهای جدید خود را خدمت مشتریان معرفی نماید.

مدل های دستگاه جوش لوله پلی اتیلن

دستگاه جوش پلی اتیلن بات فیوژن جوش لب به لب
دستگاه جوش الكتروفیوژن
اكسترودرها

انواع متنوع از دستگاههای تولیدی این شرکت در سایزهای متفاوت تولید و عرضه میگردد:
160- 50 mm فاضلابی
250-63 mm هیدرولیک دستی
250-90 mm هیدرولیک
315-90 mm هیدرولیک
400-200 mm هیدرولیک
500-250 mm هیدرولیک
630-315 mm هیدرولیک
1200-710 mm هیدرولیک

میتوانید نقشه انفجاری دستگاه جوش پلی اتیلن روتنگران پارسه را مشاهده فرمایید:

نقشه انفجاری دستگاه جوش روتنگران پارسه

دستگاه جوش بات فيوژن(Butt fusion) (جوش لب به لب):

جوشكاري لوله های پلی اتیلن به روش لب به لب با صفحه داغ (Butt fusion) درصورت درست انجام شدن توسط اپراتور یکی از بهترین جوش های اتصال لوله های پلی اتیلن میباشد. از این نوع جوشکاری برای لوله هایی می توان استفاده نمود که از نظر قطر و ضخامت و جنس برابر و یکسان باشند. از روش بات فیوژن در شبکه های توزیع فاضلاب، آبرسانی و آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده می شود. یکی ازانواع مختلف اتصال دوسرلوله به یکدیگر، روش جوش لب به لب (Butt) میباشد که ازنظر استحکام وارزانی نسبت به سایر روشها، محکمتر، باصرفه تر و دارای قابلیت اطمینان بسیاربالاو نیزعمر طولانی کاملا مناسب است که دراندازه های مختلف تولید می شود. علیرغم تمام وجوه مثبت ذکرشده این روش جوشکاری به دو عامل اصلی نیروی انسانی و دستگاه وابسته است. زیرا هردوی این عوامل باعث بروز برخی خطاها در جوش هستند. چنانجه نیروی انسانی ناکارامد بوده و دقت لازم را هنگام تنظیم دوسر لوله در دستگاه جوش ننماید و یا تنظیم فشارها و سرعت حرکت فکهای دستگاه را بدقت استاندارد جوش رعایت ننماید، جوش خوبی نخواهیم داشت.در مورد دستگاه جوشکاری لب به لب نیز واضح است که عدم کارایی دستگاه، تنظیم نبودن فشار هیدرولیک، زاویه دار بودن و لقی بیش از اندازه وغیره میتواند جوش نامناسبی ایجاد نماید. مدیریت شرکت روتنگران پارسه با تکیه بر دارا بودن سالها تجربه در زمینه جوش لب به لب و ساخت وتولیداتصالات جوشی، فلنج وغیره و نیز طراحی و ساخت دستگاههای جوش لب به لب توانسته هر دوی این مشکلات را بطور کامل برطرف نماید. به طور قطع با آموزش نفرات و ارائه مشاورات رایگان جهت افزایش توان فنی و حرفه ای اپراتوروهمچنین با تامین دستگاه مناسب و یا با کیفیت چه از نظراستحکام بدنه واستواری دستگاه و چه از نظر سرعت حرکت و روانی حرکت فکها اکثر مشکلات را برطرف نموده است.

جوشكاری های لوله و اتصالات پلی اتیلن

کیفیت جوش علاوه بر قوانین واصول جوشکاری که جز نکات پایه است،بستگی به مناسب بودن دستگاه جوش مورد استفاده و تجهیزات و لوازم جانبی دارد.
برای افزایش سرعت کار وکیفیت جوش وکاهش هزینه های ناشی ازنصب واجرای لوله و اتصالات پلی اتیلن از دستگاه جوش پلی اتیلن در این زمینه استفاده می شود.

مزایای لوله های پلی اتیلن

مقاومت در برابر خوردگی گالوانیکی: این خصوصیت در واقع مهم ترین عامل استفاده ازاین لوله ها دردریا می باشد چرا که ترکیب هواوآب خصوصا آب دریا برای لوله هایفلزی متعارف بسیار خورنده است شایان ذکر است خوردگی گالوانیکی لوله های پلی اتیلن تقریبا صفر است.

مقاومت در برابر پوسیدگی سایش و ضربه:این خاصیت به همراه خصوصیت قبلی عامل افزایش قابل توجه عمر مفید این لوله ها نسبت به لوله های دیگر می باشد.

خاصیت انعطاف پذیری مناسب :این خاصیت باعث سهولت نصب این لوله ها و نیاز به کاربرد اتصالات کمتر می گردد

خاصیت جمع شوندگی بسیار بالا در راستای لوله این لوله ها نسبت به لوله های فولادی دارای وزن بسیار کمتری بوده در نتیجه حمل و نقل و انبار نمودن آنها آسانتر بوده و با هزینه کمتری انجا می شود.

مقاومت عالی دربرابر زمین لرزه و رانش زمین : باتوجه به میزان ضرب کشش بالا در مواد پلی اتیلن و استحکام کافی در برابر فشار ضربه ای لوله های پلی اتیلن بهترین مقاومت رادربرابر ارتعاشات زمین لرزه و جابجایی لایه های خاک نشان می دهند.

قابلیت اتصال بسیار محکم بدون نشتی و درعین حال انعطاف پذیر :این اتصال قوی به وسیله جوشکاری یا اتصال از طریق فلنج وstub endحاصل می گردد.

مقاومت بالا در برابر اشعه فرابنفش خورشید

دارا بودن خصوصیات هیدرولیکی بسیارمناسب :به علت سطح داخلی کاملا صاف و صیقلی این لوله ها در مقایسه با لوله های دیگر از افت اصطکاکی بسیار کمتری برخوداربوده در نتیجه در بسیاری اوقات برای عبور دادن دبی مشخصی از سیال در مقایسه با سیار انواع لوله ها قطر کمتری خواهند. موضوع فوق در مقایسه با لوله های فولادی بسیار برجسته می باشد چرا که در لوله های فولادی جهت پووشش داخلی معمولا از یک لایه سیمانی استفاده می شود که این لایه علاوه بر کاهش سطح مقطع موثر لوله باعث افزایش زبری گشته افت بالاتری ایجاد می گردد. تامین لوله های فولادی با قطر به تنهایی می تواند بسیار ی از اختلاف هزینه ها خرید لوله را پوشش دهد.

8-هزینه پایین تعمیر و نگهداری
به دلیل خصوصیات مناسب لوله های پلی اتیلنی معمولا این لوله ها دریک بازه زمانی طولانی نیاز به تعمیر ندارد و در صورت نیازبه تعمیر لوله های فولادی با مشکلاتی همراه بوده و بالطبع با هزینه بالایی انجام می شود.

معایب لوله های پلی اتیلن

در هنگام کاربرد لوله و اتصالات پلی اتیلن در دریا برای آنها مسائلی همچون انمکان تحت فشار بودن جرم گرفتگی لوله تخلیه هوا در معرض امواج و جریانات دریایی بودن مطرح می باشد که در هنگام طراحی و نصب باید مدنظر قرار گیرند . همچنین این لوله به تمرکز تنش بسیار حساس است. بنابراین باید در نصب آنها دقت کافی صورت گیرد.

دستگاه جوش الکتروفیوژن

دراین اتصال حرارت لازم برای سیال کردن پلی اتیلن توسط المنت هایی که باعبور جریان الکتریسیته تولید گرما می کنند ایجاد می شود المنت پس از انجام اتصال در محل باقی می ماند . این اتصال برای لوله های باقطر کمتر از500 مناسب است و برای لوله های باقطر زیاد هزینه و مشکلات زیادی به همراه دارد.
مقاومت در برابر خوردگی گالوانیکی
مقاومت در برابر پوسیدگی سایش و ضربه
خاصیت انعطاف پذیری مناسب
خاصیت جمع شوندگی بسیار بالا در راستای لوله
سبکی وزن
قابلیت اتصال بسیار محکم بدون نشتی و درعین حال انعطاف پذیر
مقاومت بالا در برابر اشعه فرابنفش خورشید
دارا بودن خصوصیات هیدرولیکی بسیارمناسب :به علت سطح داخلی کاملا صاف و صیقلی این لوله ها در مقایسه با لوله های دیگر از افت اصطکاکی بسیار کمتری برخوداربوده در نتیجه در بسیاری اوقات برای عبور دادن دبی مشخصی از سیال در مقایسه با سیار انواع لوله ها قطر کمتری خواهند. موضوع فوق در مقایسه با لوله های فولادی بسیار برجسته می باشد چرا که در لوله های فولادی جهت پووشش داخلی معمولا از یک لایه سیمانی استفاده می شود که این لایه علاوه بر کاهش سطح مقطع موثر لوله باعث افزایش زبری گشته افت بالاتری ایجاد می گردد. تامین لوله های فولادی با قطر به تنهایی می تواند بسیار ی از اختلاف هزینه ها خرید لوله را پوشش دهد.

تماس با ما

برای خرید و مشاوره محصولات همین حالا با ما تماس بگیرید

تلفن های تماس

026-32701094

026-32748284

تلفن همراه

09121249231

ایمیل و وبسایت

rothengaran@gmail.com

www.rtgparse.com